Sandra Bullock si možná zahraje svou životní roli po boku George Clooneyho

143060457_9a2582

Tvůrci:

Film Gravity má opravdu štěstí režie se totiž ujme Alfonso CuarónPaříži, miluji TěHarry Potter a vězeň z AzkabanuMexická jízdaMalá princezna) Dalším lákadlem by mohli být hlavní hrdinové, které si zahrají Sandra Bullock a Georg Clooney. Původně se uvažovalo, že hlavní roli dostane Robert Downey, Jr., ale nakonec se tvůrci rozhodli, že jeho styl se pro tuto roli příliš nehodí. Do našich kin se tento snímek dostane 03.10.2013.

Obsah:

Dr. Ryan Stone (Sandra Bullock) se má účastnit své první mise v raketoplánu, doprovod jí bude dělat zkušený astronaut Matt Kowalsky (George Clooney), pro kterého je to poslední mise. Při zdánlivě rutinní misi však dojde ke katastrofě. Raketoplán je zničen a Stone a Kowalsky zůstaly úplně sami ve vesmíru. Žádná možnost na záchranu není, ztratili spojení a v návalu paniky vyčerpávají drahocenný kyslík.

Trailer k filmu Gravitace:


Zdroj: www.youtube.cz

Osobní názor:

Film Gravity vypadá velice slibně. Jediné co mě na jednu stranu zklamalo je trailer, který se jak je vidno skládá z jednoho záběru a to v začátku filmu, a mnohé tedy rozhodně neprozradí. No uvidíme jestli nám později nenabídnou další ochutnávku.

Myslím, že by tento film mohl prospět oběma hlavním hrdinům. Zejména Sandra od roku 2009, upadá opět do příliš neatraktivních rolí. V roce 2009 se vyznamenala ve filmu Zrození šampiona, který jí vysloužil prvního Oscara. Ovšem také získala Zlatou malinu za film Slečna zamilovaná. Sandra byla velice populární herečkou devadesátých let, bohužel spíše v bezduchých romantických komediích. Samozřejmě si zahrála i v normálních a pěkných filmech a doufejme že jedním z nich bude i film Gravity.

George Clooney na tom tak bídně není, i když by mu také určitě nějaká filmová bomba přišla vhod. V roce 2009 se blýskl rolí ve filmu Lítám v tom a pak se povedl až v roce 2011 snímek Den zrady. Který se předvedl jako velice podařený dramatický thriller.

 Odkazy

http://collider.com

http://www.slashfilm.com

http://www.csfd.cz/film/275420-gravitace/videa/

One Comment

  1. Pingback: Gravitace - recenze | Knifi.cz - Knihy a filmy na jedné hromadě

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..