Divergent natáčení v plném proudu

Divergent

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tvůrci:

Režie tohoto kousku, byla svěřena Neilu Burgerovi, který má na triku pár velmi dobrých kousků. Filmy jako Všemocný (2011), Šťastlivci (2008) nebo Iluzionista (2006). A podle toho usuzuji, že je to v dobrých rukou. Co se scénáře týče, Vanessa Taylor se věnuje především seriálům ( Alias, Řekni, že mě miluješ  Hra o trůny) a Evan Daugherty (Sezóna zabíjení, Sněhurka a lovec) pracuje teprve na třetím filmu.  Tak uvidíme jak se s tímhle filmem poperou.

Dvou hlavních rolí se ujali Shailene Woodley a Theo James, oba dva herci se ještě nijak zvlášť ve filmovém světě neprojevili. I když  v několika filmech a seriálech už hráli, nikdo si je ještě nezaškatulkoval. Do dalších rolí byli obsazeni například  Kate Winslet, Ray Stevenson, Mekhi Phifer, Maggie Q , Jai Courtney a Miles Teller.

Do kin by měl přijít 03.04.2014 .

Obsah:

Příběh vypráví o společenství lidí, které se rozhodlo vymýtit zlo a to tak, že se rozdělí do pěti frakcí, kde se každá frakce bude zabývat jednou z vlastností, která podněcuje zlo. Mírumilovní nesnáší agresi, Sečtělí nevědomost, Upřímní pokrytectví,Odevzdaní poukazují na nesobeckost a Neohrožení odsuzují zbabělost. Každý mladý člen společnosti, jež dovrší šestnáctého roku, projde obřadem volby a zvolí si jednu z frakcí, v níž stráví zbytek života. Ovšem dostat se do frakce není tak jednoduché.

Beatrice je právě šestnáct let, a má před sebou těžkou volbu. Zůstat s rodinou a dát se k Odevzdaným, nebo se vydat vlastní cestou a konečně zapadnout. Beatrice volí Neohrožené, lidi s tetováním, s piercingy a beze strachu. Tato volba jí též přiměje ke změně jména na Tris. Jenže volba není to nejtěžší, jak si myslela, čeká ji výcvik. Výcvik, který ji připraví jak fyzicky, tak psychicky. Nový život začíná, jak dlouho ale vydrží. Tris zjišťuje, že je Divergentní. Divergentní je každý člověk, který má podle testu na výběr víc frakcí než jednu. Divergentní lidé ale brzy umírají, jakmile je někdo odhalí. Beatrice musí dávat velký pozor, kdo se dozví, kdo opravdu je a musí projít přijímáním do frakce.

Fotky k filmu:

theo-james-shailene-woodley-divergent-400x600

 

 

 

 

 

 

 

 

 

shailene-woodley-theo-james-divergent-399x600

divergent-zoe-kravitz-ben-lloyd-hughes-shailene-woodley-600x400

divergent-theo-james-shailene-woodley-600x600

divergent-theo-james-shailene-woodley1-600x399

divergent-shailene-woodley-theo-james-600x400

divergent-shailene-woodley-maggie-q-600x399

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

divergent-shailene-woodley-christian-madsen-600x399

divergent-shailene-woodley2-600x391

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: http://collider.com

Osobní názor:

No když to zhodnotím, tak musím přiznat, že nejsem příliš objektivní. Příběh jsem četla a opravdu se těším na film. Fotky prozatím moc neříkají, tak uvidíme jak bude vypadat první trailer.

 Odkazy:

http://www.comingsoon.net

http://collider.com

http://www.csfd.cz

https://www.knifi.cz/knihy-2/divergence-veronica-rothova-recenze/

One Comment

  1. Pingback: Divergent - trailer | Knifi.cz - Knihy a filmy na jedné hromadě

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..