10 Nejdestruktivnějších dobráků

Každý máme rád pořádnou akci spoustu výbuchů a zábavy. Jen si ale představte, že jste ve filmu, a jste ten malý človíček, kterému právě někdo sebral střechu nad hlavou, nebo použil vaše auto jako štít. Předpokládám, že to už by jste asi tak nadšený nebyli. A právě tento poznatek mě přiměl vytvořit tento seznam klaďasů, kteří zároveň zničí na co sáhnou.

 

10) Martin Riggs – Smrtonosná zbraň

Riggs je opravdu dobrý ničitel, na kontě má nemocnici, loď, vilu, restauraci, kontejner a několik aut.

9) Iron Man

Stark většinou likviduje svoje věci, auta, vily, a když se přidal k Avangers tak šly dolů i nějaké budovy a hodně oken.

8) T-101 – Terminátor

V prvním díle nebyl sice za klaďase, později se to ale změnilo. Na kontě má mnohé budovy, auta, silnice a mnohačetné výbuchy.

7) John Macklein – Smrtonosná past

U Johna si ani nemůžu vybrat který film byl nejničivější. Jestli první, kde zničil celé patro budovy, vyhodil do vzduchu výtahovou šachtu, policejní auto a spoustu skla. Nebo druhý díl, kde krásně zlikvidoval letadlo. Třetí díl zase nevydrželo metro. Ve čtvrtém dokonce autem sestřelil vrtulník, zničil část dálnice a spousty aut. No a v pětce mu na pomoc přišel i jeho syn.

6) John Spartan – Demolition man

John Spartan je správně nazván Demolition man. Cokoli mu přišlo pod ruce moc dlouho nevydrželo. Zlikvidoval muzeum, kanceláře, pár aut, několik výloh a v neposlední řadě celou mrazící věznici.

5) Optimus Prime – Transformers

Optimus je autobot, z čehož vyplývá, že dost ničí silnice, dálnice ale i budovy sloupy a to bez sebemenší námahy.

4) Gypsy Danger – Pacific Rim

Gypsy Danger je sice jen prostředek ke konání dobra, ale to na věci nic nemění. Zničil celý most, spousty aut, přístav, několik budov a silnic. Dokonce jednu nákladní loď, kterou použil jako baseballovou pálku.

3) Hancock

Tenhle hrdina je opravdu unikátní, protože trefit plejtvákem plující loď, napíchnout auto na věžák, zničit celou dálnici, nebo z vlaku udělat harmoniku,  to se jen tak nevidí. Kdybych měla vypsat vše co zničil, byl by to celkem dlouhý seznam. Přímo ve filmu odhadovali škody na desítky milionů dolarů.

2) Superman – Man of Steal

Ve filmu Muž z oceli je mladý superman zachráncem, ale cestou k záchraně zničí dvě kukuřičná sila a čerpací stanici. Při boji se Zodem ve městě zničí mnohé budovy, auta a to všechno nehledě na lidi kolem.

1) Hulk

Na prvním místě nemůže být nikdo jiný. Hulk je jednou z nejnebezpečnějších a nejničivějších bytostí Marvel Universe. Ve filmu Avengers: Age of Ultron zničil nespočet aut, z budov si udělal prolézačku. Z výtahu, schodiště, městské ulice a trhu zbyli jen trosky.

 

A protože je jich celkem hodně, musím zmínit ty, kteří si jen o fous neukradli místo v první desítce. Například Matrix, i když je to alternativní realita, Neo dokázal zničit celé město. Určitě bych chtěla vzpomenout třeba Thora, Wolverina, Wonder Woman, Spiderman, Xander Cage, James T. Kirk. Napadá vás ještě někdo?

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..