Který Agent 007 je nejlepší?

Agent 007 je jedním z nejznámějších tajných agentů. Na plátně jste mohli vidět 25 oficiálních filmů, 2 neoficiální a jeden seriál, kde se tato postava objevila úplně poprvé na televizních obrazovkách, i když jen v jedné epizodě. Ale není to úplně první zmínka o Jamesi Bondovi. O této postavě napsal několik románů Ian Fleming. Vzhledem k tomu, že se nám do kin brzy přiřítí nejnovější film s názvem „Není čas zemřít“, kde naposledy uvidíme Daniela Craiga, je čas projít si kdo už tuto roli ztvárnil.

8) Barry Nelson

Barry Nelson ztvárnil roli Jamese Bonda jen v jednom díle seriálu „Climax!“ kde se poprvé tato postava objevila v televizi.

7) David Niven

David Niven si zahrál Jamese Bonda jen jednou a to ve filmu, který nepatří do oficiální pětadvacítky „Casino Royale z roku 1967“.

6) Timothy Dalton

Timothy Dalton byl jako čtvrtý, kdo ztvárnil tuto postavu a to ve dvou filmech.

5) George Lazenby

George Lazenby je australský herec, který si zahrál v jednom filmu o Jamesu Bondovi – V tajné službě Jejího Veličenstva.

4) Pierce Brosnan

Pierce Brosnan ztvárnil Bonda v letech 1995-2002 a to ve čtyřech filmech. Bohužel za film „Jeden svět nestačí“ si vysloužil dokonce nominaci na Zlatou malinu v kategorii nejhorší duo na plátně.

3) Roger Moore

Roger Moore si zahrál prozatím v nejvíce filmech o Jamesi Bondovi. Hrál v letech 1973 až 1985 a to v sedmi filmech.

2) Daniel Craig

Daniel Craig má jednu výhodu, jeho dráha coby Jamese Bonda, ukazuje i nedokonalosti této postavy, zpočátku mu nevychází vše na co sáhne a ani neřekl jeho klasickou hlášku „Vodka, Martini. Protřepat, nemíchat!“. Postupně se dopracovává k neohroženému agentovi 007.

1) Sean Connery

Sean Connery natočil celkem šest filmů s Jamesem Bondem. Ještě pak natočil jeden film, který nebyl z oficiální sady, ale to mu neubírá na kráse. Jeho ztvárnění této role je dle mého názoru dokonale vyváženou kombinací šarmu, elegance a akce. Tudíž zabírá vrchní příčku.

Který Bond je ten nejlepší?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..