Barneyho Příručka

http://www.kosmas.cz
http://www.kosmas.cz

Barneyho Příručka je příručkou jednoho z hrdinů seriálu „Jak jsem poznal vaši matku„. Tento seriál již mnozí z vás jistě znají. Seriál má už šest úspěšných sérií za sebou a sedmá série nyní běží v USA.

Pro ty, kteří tento seriál ještě neviděli, Barney Stinson je jedním z jeho hlavních hrdinů. Zakládá si na vzhledu a bez obleku prakticky nevychází. A hned v jednom z prvních dílů uslyšíte proslulou frázi „Suit up!“ (volně přeloženo jako „Nahoď oblek!“). Barney je sukničkář, rád manipuluje s lidmi, miluje ženy a dokáže využít každé situace. Také ovšem miluje výzvy a snaží se je vždy uskutečnit, i když, ne vždy zvítězí. Především, ale žije svou příručkou.

S příručkou ovládnete více než 75 zaručených způsobů jak okouzlit ženu, pak už si stačí jen vybrat a dostanete každou ženu, kterou budete chtít.

 

Osobní názor:

Já osobně tento seriál sleduji, už jen proto, že se u něj vždy pobavím. Barney je mou nejoblíbenější postavou, a přes to, že se může zdát, že je sukničkář a grázl, myslím že svou pravou podstatu jen dobře skrývá.

Barneyho příručka je každopádně zajímavým čtením a myslím že nejen pro muže.

 

Hodnocení: 7/10

Výborná kniha

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..