Zootropolis: Město zvířat

 zootropolis

 

 

Obsah:

Zootropolis je město plné možností, kde žijí nejrůznější zvířata pospolu. Městečko vypadá dokonale, ale předsudky zde stále jsou. Malá králičice to hodlá změnit a splnit si svůj sen a být první králičí policistkou. Ovšem nebude to mít vůbec jednoduché mezi drsňáky z policie a městem plným nástrah a zdivočelých zvířat. Když už se mezi policisty dostane, nikterak jí to netěší, protože rozdávat pokuty rozhodně její cíl nebyl, a tak se vydává vstříc případu, který nikdo zatím nevyřešil. Má pouhých 48 hodin, aby ukázala zda může být policistkou a že mít svaly není to nejdůležitější pro práci policisty.

 

Trailer:

Zdroj: www.youtube.cz

 

Tvůrci:

Režie: Byron Howard, Rich Moore
Scénář: Phil Johnston, Jared Bush
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, Jenny Slate, Nate Torrence, Bonnie Hunt, Don Lake, Tommy Chong, J.K. Simmons, Octavia Spencer, Alan Tudyk, Shakira, Kristen Bell

 

Osobní názor:

Konečně kreslený film, který stojí za to. Zootropolis se může pyšnit, promyšlenou podívanou, město, které je opravdu pro kohokoli a každý může dělat co chce. No tvůrci se vyřádili co se týče grafické stránky. Postavy jsou dobře promyšlené, a hýří hláškami a humorem. Lenochodi na dopravním úřadě jsou parádním rýpnutím do systému, které mě dokonale pobavilo. Co se týče policistů no řekněme, že i tady uhodili hřebíček na hlavičku. A hlavní postavy jsou klasické protiklady, které zjistí, že jim to společně vlastně bezvadně funguje.  Dokonce je zde i ponaučení, které nikdo nikomu nevnucuje, ale samo se z příběhu nabízí. Příběh je celkově pěkně vymyšlený, není nijak zamotaný a ani utahaný, jen hezky plujete proudem příběhu. Ale co je pro mě hlavní, je hlavní záporná postava. Musím se přiznat, že jsem do filmu byla tak zabraná, že mě vůbec nenapadlo, že záporák bude ten u koho bych to čekala nejméně.

Celkově film doporučuji, pro děti to bude parádní podívaná, která je doprovázena písní Try Everything od Shakiry.

 

Odkazy – Zdroje:

http://www.csfd.cz/film/407365-zootropolis-mesto-zvirat/galerie/?type=1

http://www.imdb.com/title/tt2948356/?ref_=nv_sr_1

http://www.comingsoon.net/movie/zootopia-2016#/slide/1

 

Hodnocení: 9,5/10

Velice zajímavý kousek

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..