Temné stíny – recenze

zdroj: www.csfd.cz
zdroj: www.csfd.cz

Film Temné stíny začíná v roce 1752, kdy mladý Barnabas (Johnny Depp) začíná se svým otcem nový život v Americe. Po uplynutí dvaceti let, město Collinsport leží Barnabasovi u nohou. Barnabas je bohatý, mocný a pohledný mladý muž. A jeho život je úžasný, dokud neudělá osudnou chybu. Zlomí totiž srdce dívce jménem Angelique Bouchard (Eva Green), to ovšem netuší s kým si zahrává. Angelique je to tiž čarodějnice a přichystá Barnabasovi tu nejkrutější pomstu ze všech. Zabije Barnabasovu milou a jeho promění v upíra a pohřbí ho zaživa. O dvě stě let později se čirou náhodou Barnabas dostane se svého uvěznění. Vrací se na panství Collinwood a zjistí, že z jeho panství je ruina a jeho jmění je rozprášeno. Barnabas se tedy ze všech sil snaží navrátit jménu Collins ztracenou slávu, to ovšem netuší proti komu stojí.

 

Trailer k filmu Temné stíny

Zdroj: www.youtube.com

Osobní názor:

Tento film má k jeho smůle jen dvě plus, a to je herecký výkon Jonnyho Deppa, a to že výborné maskéry. Krom těchto dvou věcí není prakticky o čem mluvit. Dějová linie a příběh samotný jsou fraškou, která vás nezaujme ani nepobaví. V půlce filmu se už těšíte až přijdou závěrečné titulky a oni stále nikde.

Filmaři si, ale občas nedají říct a míchají páté přes deváté, a z toho pak vyjde rodina s vlkodlaky, upíry, duchy a kdo ví co ještě.

Když to vezmu kolem a kolem tento film je ztrátou času.

Odkazy:

http://www.csfd.cz/film/243202-temne-stiny/

http://www.imdb.com/title/tt1077368/

http://film.moviezone.cz/temne-stiny

 

Hodnocení:

Normální film  3,0 / 10

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..