Soul Surfer

Zdroj: www.csfd.cz

Film Soul Surfer je natočen podle skutečné události, a Bethany Hamilton se stala vzorem a nadějí pro mnoho lidí po celém světě. Všem ukazuje, že i když se vám stane něco zlého, vždy v tom  můžete najít něco dobrého.

Bethany Hamilton (AnnaSophia Robb) je už od malička miluje moře a surfing. Jejím jediným životním snem je, být profesionální surfařka. Jejím životem ovšem zamává téměř smrtelná nehoda. Při tréninku na mistrovství v surfingu ji totiž napadne skoro šestimetrový žralok a Bethany přijde o levou paži. Když se jí zahojí stehy, rozhodne se že znovu zkusí Surfing. Bohužel při soutěži se Bethany nepovede rozjezd a rozhodne se, že se Surfingem sekne. Odjede s kamarádkou pomáhat do Thajska jako dobrovolník. Uvidí spoustu zničených obydlí a lidí co přišli o rodiny i majetek. Když se pak vrátí domu a uvidí stovky dopisů od obdivovatelů, rozhodne se to se Surfingem ještě zkusit.

Trailer k filmu

Zdroj: www.youtube.com

Osobní názor:

Tento film mě opravdu velmi oslovil. Velice obdivuji Bethany, její odvahu a vůli.Film je moc pěkně ztvárněný a herecké výkony jsou moc dobré. Myslím, že opravdu stojí za to se na tento film podívat. Třeba vás povzbudí, aby jste dokázali vše co chcete.

Odkazy:

http://www.csfd.cz/film/273291-surfarka/

http://www.imdb.com/title/tt1596346/

http://film.moviezone.cz/soul-surfer

http://www.soulsurfermovie.com.au/

Hodnocení:

Dobrý film  9 / 10

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.