Sněhurka a lovec – recenze

Král mocného království ztratil svou královnu a zbyla mu pouze jeho dcera Sněhurka. Jednoho dne do království zavítá černá armáda. Král ji porazí a zachrání půvabnou ženu Ravennu. Král ovšem netuší, kdo je tato žena zač. Mocná čarodějnice Ravenna (Charlize Theron) se vetře do království, krále zabije a sama se prohlásí královnou. Královna je posedlá svou krásou a podle proroctví ji může ohrozit pouze Sněhurka (Kristen Stewart). Královniny potíže by však vyřešila jediná věc a to zabít Sněhurku a pozřít její srdce. To ovšem není tak jednoduché, protože Sněhurce se podaří utéci do Temného lesa. Královna si tedy najme Lovce (Chris Hemsworth). Jeho výprava se však komplikuje nejen zjištěním, kdo Sněhurka opravdu je, ale i dalšími stvořeními lesa, jako jsou třeba trpaslíci a Sněhurky přítel princ William (Sam Claflin).

Trailer k filmu Sněhurka a lovec

 

Zdroj: www.youtube.cz

 Osobní názor:

Vůči tomuto filmu jsem byla velice skeptická. Další předělávka klasické pohádky, kterou jako dítě slýchal snad každý z nás. No řekněme, že mě to nelákalo, přesto jsem se na tento film podívala a byla jsem celkem překvapena.

Klasický příběh se tomuto filmu podobá opravdu jen v hlavní myšlence, ale to je vše. Zbytek příběhu se vyznačuje mysterií a úžasnými efekty. Efekty bych označila jako nejlepší stránku filmu.

Dále jsem byla celkem překvapena hereckým výkonem hlavních hrdinek, zvláště (Kristen Stewart).

 Odkazy

http://www.csfd.cz/film/287718-snehurka-a-lovec/

http://www.imdb.com/title/tt1735898/

http://snowwhite.intoxicated.cz/?cid=11

 

Hodnocení: 5,5/10

Dobrý film

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..