Resident Evil: Odveta – recenze

Společnost Umbrella Corporation nezná mezí, pustoší Zemi a nezáleží jim na nikom a na ničem. Poslední naděje lidské rasy je ALICE (Milla Jovovich), která se probudí v srdci nejtajnější operace společnosti Umbrella. Postupně zjišťuje, že byla zavřená v tajném zařízení, kde simulují šíření epidemie na lidských klonech, kterým implantují různé lidské vzpomínky a emoce a následně zjišťují jejich reakce a postup epidemie. Alice musí projít simulacemi v maketě z Tokya do New Yorku, Washingtonu a Moskvy. Musí znovu přemýšlet nad tím, co si doposavad myslela, že je pravdou. Musí se spojit s nepřítelem, aby přemohla největší hrozbu, které kdy čelila. Konec je na dosah. Čí konec to, ale bude?

 

Trailer k filmu Resident Evil: Odveta


Zdroj: www.youtube.cz

 Osobní názor:

Resident Evil: Odveta byl velmi očekávaný film. Bohužel možná až moc očekávaný. Pokud si myslíte, že se dočkáte promyšleného děje, nebo něčeho originálního, tak vás velmi zklamu. Tento díl se odehrává na jednom místě, v zamrzlé pustině, kde Umbrella klonuje lidi a hraje si s jejich životem. Akční scény jsou uboze jednoduché a až přespříliš zpomalené. Chápu, že je v dnešní době důraz na zpomalení některých momentů z akčních scén, ale zde jich je více nežli těch rychlých. Nejhorší je, že už ani nevíte, kdo je klon, a kdo ne. Kdo je s Umbrellou a kdo proti ní.

Co by vás ovšem mohlo potěšit, pokud jste milovníky kina IMAX, jsou efekty pro 3D. Téměř každá zbraň, každý útok a výbuch jsou uzpůsobeny pro maximální zážitek kina IMAX. Pokud si tento film chcete alespoň trochu užít, tak jedině ve 3D.

 Odkazy

http://www.csfd.cz/film/293062-resident-evil-odveta/

http://www.imdb.com/title/tt1855325/

http://film.moviezone.cz/resident-evil-odveta

 

Hodnocení: 2,0/10

Špatný film

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..