Muži v naději

Muži v naději, film který ukazuje nevěru jako cestu ke šťastnému manželství. Jedním z hlavních hrdinů je Rudolf (Bolek Polívka), nedávno odešel do důchodu. Jeho životním přesvědčením je, že žena musí o muže stát a navíc se musí bavit.

Druhým z hlavních hrdinů je Ondřej (Jiří Macháček), snaží se být dobrým manželem a splnit manželce vše na co pomyslí. Jeho ženou je Alice (Petra Hřebíčková), Rudolfova dcera. Ondřej je až moc svědomitý a nevidí, že jeho žena Alice se začíná nudit.

A tak Rudolf poradí Ondřejovi, aby Alici zahnul a poradí mu i několik osvědčených rad. Jde přece o to, aby jeho dcera měla spokojený rodinný život. Ondřejovi začne docházet, že v jejich manželství opravdu není něco v pořádku a tak uposlechne rady svého tchána.

Z Ondřeje se díky románku s Šarlotou (Eva Kerekésová) stává ostřílený mazák, který je obletován milenkou a uctíván manželkou. Jeho rodinný život se začne zlepšovat, ale jak dlouho to vydrží.

 

Trailer k filmu:

Zdroje: www.youtube.cz

Osobní názor:

Muži v naději, je film který stojí za to vidět. Tento film má v sobě hodně pravdy, když se žena začne nudit, je to zlé. Ovšem řešení, jaké je v tomto filmu ukazováno, se asi nebude líbit většině žen. Přes to však musím uznat, že na tomto řešení je něco poutavého.

Odkazy:

http://www.csfd.cz/film/276933-muzi-v-nadeji/

http://www.imdb.com/title/tt2051941/

http://film.moviezone.cz/muzi-v-nadeji

 

Hodnocení: 8,5/10

Velmi dobrý film

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..