Mortal Instruments: Město z kostí – nová fantasy série je na obzoru

120457401_95b08eTvůrci:

Režie se zhostil Harald Zwart, film na motivy Cassandra Clare , Mortal Instruments: City of Bones. Hlavních rolí se zhostili:  

Lily Collins (Clary Fray), Robert Sheehan (Simon Lewis), Kevin Zegers (Alec Lightwood), Godfrey Gao(Magnus Bane), Jamie Campbell Bower (Jace Wayland), Jemima West (Isabella Lightwood). Lena Headey (Jocelyn Fray). Film se do kin dostane 5.9.2013.

Obsah:

Clary je patnáctiletá vcelku obyčejná dívka, která žije se svou matkou Jocelyn. Když však se svým kamarádem Simonem zavítá do nočního klubu Pandemonium v ​​New Yorku, celý život se jí změní. Je svědkem vraždy, kterou spáchali tři teenagery pokrytí tetováním a s podivnými zbraněmi. Jenže jak to dokázat, když tělo zmizelo? Když se dovívá, že ona trojice puberťáků je vlastně trojicí Lovců stínů, bojovníků a ochránců, kteří bojují s démony, upíry, vlkodlaky a dalšími stvořeními, je to pro ni obrovské překvapení. Lovci stínů, jsou ale jejich setkáním stejně překvapeni jako Clary. Neohrožený Jace a sourozenci Alec a Isabella by měli být pro smrtelníky neviditelní. Nedlouho po jejich setkání zmizí Jocelyn a Clary nezbývá než požádat o pomoc pravě Jace. Jace, který vypadá jako anděl, ale chová se jako idiot. Jaká tajemství skrývá její matka a co je Pohár smrti, na to teprve musí Clary přijít.

 

Trailer k filmu Mortal Instruments: Město z kostí:


Zdroj: www.youtube.cz

Osobní názor:

Série jako Harry Potter, Twilight nebo Hunger Games, postavili základy pro další a další série z oblasti fantasy. Některé dokážou zaujmout mladé jiné starší a na některé si po opuštění kina ani nevzpomenete.

První trailery Mortal Instruments vypadají velice slibně a ukazují návaly akce a efektů. Zdali to nebude pouze marketingový trik, jak nalákat na film mnoho lidí a pak nic neukázat, jako to bylo například ve filmu Nádherné bytosti, to se uvidí.

 Odkazy

http://collider.com

http://www.comingsoon.net

http://www.slashfilm.com

http://www.csfd.cz/film/293955-mortal-instruments-mesto-z-kosti/videa/?type=2

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..