Mimi šéf – recenze

Obsah:

Film Mimi šéf je krásným zpracováním toho, jak se děti dostávají na svět a kdo to řídí. Samozřejmě jaksi v odlehčeném slova smyslu. Většina dětí jsou hravá malá miminka, ale občas se objeví miminko, které tak úplně dítětem není. Takové miminko se nedostane na zem k nějaké rodině, ale dostane se do řídícího střediska organizace BabyCorp. Když je pak nějaký problém ve středisku je takovéto batole vysláno do rodiny, kde pracuje jako tajný agent na misi. Hlavní postavou je zde Mimi šéf, který má zjistit proč upadá zájem o děti a roste zájem o psy. Společnost Štěně a.s. se chystá uvést na trh nového dokonalého domácího mazlíčka. A tak Mimi šéf musí do rodiny, kde rodiče pracují pro tuto společnost a zjistit co Štěně a.s. chystá. Má to však jeden malý háček. V nové rodině nejsou jen rodiče, ale i nový bratříček, který Mimi šéfovi pohádku o batoleti vůbec nebaští. Aby jeho mise byla úspěšná, musí staršího brášku získat na svou stranu.

Trailer:

Zdroj: www.youtube.cz

Obsazení:

Režie se chopil Tom McGrath. Scénář připravil Michael McCullers. Na hudbě spolupracovali Hans Zimmer a Steve Mazzaro. A kresleným hrdinům propůjčili hlasy Alec Baldwin, Steve Buscemi, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow, Tobey Maguire, Conrad Vernon, Edie Mirman, James Ryan.

Osobní názor:

Animáček Mimi šéf je roztomilou, lehce komickou podívanou. Ironické počiny a trapné situace do kterých je Mimi šéf z pohledu batolete stavěn, se tlučou s jeho dospělým myšlením, Myslím, že některé vtipy malý diváci příliš neocení, ale pro dospělého člověka to dělá film příjemnějším. Líbí se mi neokoukanost příběhu a originalita se kterou film vyrukoval. Zpracování je na úrovni. Hudba krásně doplňuje děj. Trochu mě mrzí, že jsem to neviděla v originále, možná by hodnocení bylo o malinko vyšší. Každopádně je film příjemnou, oddechovou, rodinnou podívanou.

 

Hodnocení: 7,0/10

Dobrý film

 

Odkazy – Zdroje:

http://www.csfd.cz/film/378899-mimi-sef/prehled/

http://www.imdb.com/title/tt3874544/?ref_=nv_sr_1

http://www.comingsoon.net/movie/the-boss-baby-2017#/slide/1

One Comment

  1. Pingback: Mimi šéf bude mít pokračování | Knifi.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..