Líbáš jako ďábel – recenze

zdroj: www.csfd.cz
Zdroj: www.csfd.cz

 

Film Líbáš jako ďábel je volným pokračováním filmu Líbáš jako bůh z roku 2009. Helenin (Kamila Magálová) manžel Karel (Jiří Bartoška)se konečně odstěhoval. František (Oldřich Kaiser) se odstěhoval od své bývalé manželky Bohuny (Eva Holubová). Ta ovšem toto rozhodnutí nese velice těžko a neustále doufá, že se František vrátí domů. Helena a František se snaží začít znovu, ale pouta rodiny ukovávaná po dlouhé roky, nelze jen tak zahodit. A tak se František rozhodl najít jiné východisko a udělat si s Helenou výlet do Maroka. Bohužel ten se zdaleka nevyvíjí jak si představovali.

 

Trailer k filmu Líbáš jako ďábel

Zdroj: www.youtube.cz

 Osobní názor:

Film Líbáš jako ďábel je jednou z lehkých českých komedií.

Prvních dvacet minut filmu je utahaných a velmi komerčně propagovaných. Když opomineme tuto část, film se stává celkem zábavným kouskem. Bohužel zábavnou část filmu tvoří převážně jen tři herci. Kde prvním z nich je Eva Holubová, která bláznivou, ráznou exmanželku hraje s převelikou grácií. Jako další je zde Jiří Bartoška, který trefnými narážkami vytáčí nejen svou bývalou manželku, ale i jejího současného přítele. No a posledním je právě zmíněný přítel kterého si vystřihl Oldřich Kaiser.

Bohužel kromě občasného vtipu v druhé polovině filmu zde nic výrazného nehledejte. Film je pěkný, ale do elity českých filmů bych ho rozhodně nepočítala.

 Odkazy

http://www.csfd.cz/film/296347-libas-jako-dabel/

http://www.csfd.cz/film/239458-libas-jako-buh/

http://www.libasjakodabel.cz/

https://www.falcon.cz/film/libas-jako-dabel

 

Hodnocení: 4,3/10

Průměrný film

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..