Láska je láska

Láska je láska je jedním z českých filmů, kde bohužel netušíte, zda se smát, nebo brečet. Tento film je charakterizován jako Komedie/Drama, což už samo o sobě je trošku netradiční kombinace.

Láska je láska, vypráví příběh mladé slepé dívky Marušky (Aneta Krejčíková), která žije se svým dědečkem Vlastimilem (Petr Nárožný). Maruška pracuje v jedné restauraci, kde hraje na klavír a tam se do ní zakouká Marek (Maciej Cymorek) a nechá jí v klavíru dopis a růži. Maruška je nadšená a doufá, že se konečně objevil její princ. Láska bohužel není peříčko, avšak nepomíjí, a to ani v pokročilém věku. Vlastimil se o tom sám přesvědčí, když v televizi uvidí svou první lásku Libušku (Eliška Balzerová) a znovu si užívají jako zamlada.

Marušky soused a zároveň její nejlepší přítel Honza má také své problémy. Honza je přistižen svou matkou Zdenou (Simona Stašová), jak líbá jiného kluka. Zdena se však s orientací svého syna nechce smířit a tak dělá vše pro to, aby se z jejího syna stal pořádný chlap.

Láska je ale nevyzpytatelná a tudíž nic není jisté.

Trailer k filmu

Zdroj:www.youtube.com

Osobní názor:

Film láska je láska je určitě film, který stojí za to vidět. Obsahuje pasáže, kde se zasmějete a pasáže, kdy nemáte daleko k slzám. V každém případě se, ale tento film vyznačuje výborným hereckým obsazením a téměř dokonalými hereckými výkony. Aneta Krejčíková se v tomto filmu vyznamenala, je to po dlouhé době přesvědčivě zahraná role slepého člověka. A ani další herci nezůstali pozadu. Zejména Eliška Balzerová, která výtečně zahrála Libušku ojíněnou léčivými bylinkami, neboli Marihuanou.

Odkaz:

http://www.csfd.cz/film/300199-laska-je-laska/

http://film.moviezone.cz/laska-je-laska

 

Hodnocení:

Dobrý film  7 / 10

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..