Beastly

Zdroj: www.csfd.cz

Film Beastly se zdá jako klasický příběh „Pana a netvor„. To ovšem není vše, co tento film nabízí.

Hlavní hrdina tohoto filmu Kyle Kingson (Alex Pettyfer) je velmi samolibý a až příliš sebevědomý mladý hezoun, který až moc sází na svůj vzhled. Jeho pohodlný a jednoduchý život však čeká zkouška, urazit čarodějnici se totiž nevyplácí. Kyle má pouhý rok, aby našel pravou lásku, která mu poví ta čarovná slova “ Miluju tě“.

Tento film ukazuje jak člověk, který nikdy neviděl nic, než sebe a peníze svého otce, spatří svou pravou podobu duše. Také je zde ukázáno i několik jiných lidí, kteří Kylovi ukáží cestu.

Objeví se tu  Neil Patick Haris, jako slepý učitel, který i přes své postižení vidí víc než Kyle.

A také Lisa Gay Hamilton, jako uklízečka a pečovatelka, která nadevše miluje své děti a udělá pro ně cokoliv. Tito lidé společně s dívkou, do které se Kyle zamiluje (Vanessa Anne Hudgens), pomůžou Kylovi nezajímat se jen o sebe.

Trailer k filmu

Zdroj: www.youtube.com

Zdroj: www.csfd.cz

 Osobní názor:

Pro mě byl tento film připomínkou jedné důležité věci. V dnešní době se převážná většina lidí soustředí jen na vzhled. Každý člověk, když pozná novou tvář, tak ji takříkajíc „Rychle ohodnotí“ dle toho jak vypadá, nebo co má na sobě. Všem doporučuji se na tento film podívat. Myslím, že každý tam uvidí kousek sebe.

 Odkazy

http://www.csfd.cz/film/265866-netvor/

http://www.imdb.com/title/tt1152398/

http://film.moviezone.cz/netvor

 

Hodnocení: 7,5/10

Dobrý film

 

 

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..