Avengers nový hit studia Marvel – recenze

zdroj: www.csfd.cz

Avengers nová filmová pecka, na kterou čekalo tisíce diváků.  Jak se říkalo, mělo to být něco oslňujícího, náramného a dosud neviděného. No já vám tuto teorii můžu jen potvrdit. Film Avengers mě osobně překvapil, například ztvárnění a boj postavy Hulka byl dokonalý. Tvůrci si vyloženě vyhráli, nejen s efekty, ale i se scénářem. Občasný a trefný humor, který doprovázel nejrůznější akce a klišé filmu, nemohly být lepší.

Dějová linie není ničím výjimečná, jako u všech filmů Studia Marvel. A myslím, že to ještě pozdvihlo dokonalost tohoto filmu. Tvůrci uvádí ve filmu Avengers hned několik super hrdinů – Iron Man (Robert Downey Jr.) , Neuvěřitelný Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth), Captain America (Chris Evans), Hawkeye (Jeremy Renner) a Black Widow (Scarlett Johansson). A samozřejmě ještě záporný hrdina Loki, kterého jste již mohly vidět ve filmu Thor. Tým hrdinů dá dohromady Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury S.H.I.E.L.D. Na svět se totiž řítí armáda z jiného vesmíru, kterou na zemi přivede právě Loki.

Sedm superhrdinů teď stojí proti obrovské armádě, jestli ji však porazí musíte zjistit sami.

 Trailer k filmu Avengers

Zdroj: www.youtube.cz

Osobní názor:

Tento film můžu hodnotit jen a jen kladně. Pokud jste tedy ještě neviděli, no neměli by jste meškat a urychleně se na něj podívat.

 Odkazy

http://www.csfd.cz/film/241997-avengers/

http://www.imdb.com/title/tt0848228/

http://film.moviezone.cz/avengers

http://cz.marvel.com/avengers/

 

Hodnocení: 9,9/10

Výborný film

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..