Avengers: Endgame – Recenze

Konečně jsme se dočkaly uzavření jedné kapitoly hrdinů. Avengers: Endgame je třešinkou na dortu už tak povedené série a konečně uspokojivým zakončením jedné kapitoly.
Většina sérií je ke konci uspěchaná, jen aby se už ukončila. To tady opravdu nečekejte. Příběh je dokonale zvládnutý, i když celkem předvídatelný, ale to na kvalitě rozhodně neubírá. Nečekejte ani nějakou ponurou a depresivní atmosféru. Toto dílo má naopak velmi zábavnou atmosféru, kterou tvoří převážně hrdinové, kteří se s nastalou situací velmi zvláštně vyrovnávají.
Ať už to někteří z vás tuší, či nikoli tak se podíváme na již známé příběhy a postavy z minulosti. Film se postupně soustředí na jednotlivé postavy a ukazuje jak se vyrovnávají se situací, někteří lépe, jiní hůře.
Když jsou nám pomalu ukázáni všichni, film se posouvá dál. Akce a přemlouvání hrdinů, udělat něco, aby vše napravili. S filmem jsem byla velmi spokojena, vyplnilo se vše co jsem předvídala, jen s tím časem mi trochu zamotali hlavu, ale to se dá pochopit při dalším shlédnutí.
Na jednu stranu jsem ráda že do akce zapojili Captain Marvel jen střídmě. Jinak by to mohlo působit až moc jednoduše. Co mě poněkud zklamalo, bylo to že ji ostříhaly a popravdě, nesluší jí to. Trochu mě zklamalo, že se ve filmu nenacházela podtitulková scéna, takže pokud to nevíte, a chystáte se na film, nemusíte čekat až do konce, nic tam na Vás nečeká. Celkově je to parádní podívaná a rozhodně za to stojí.
Dokonce se dočkáme propojení seriálové postavy z Agentů S.H.I.E.L.D. a ne není to agent Phil Coulson. A dokonce tam najdete i cameo Stana Lee.

Zdroj: www.youtube.cz

Hodnocení: 9,0/10

Dokonalé zakončení, a prostor pro další příběhy.

Odkazy – Zdroje:

https://www.csfd.cz/film/393332-avengers-endgame/prehled/
https://www.imdb.com/title/tt4154796/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1 h
https://www.comingsoon.net/movie/avengers-endgame-2019

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..