Kdo přežije dnešní bitvu o Zimohrad – Game of Thrones

Dnes v noci vyjde již třetí díl poslední série Game of Thrones. V tomto díle by nás měla čekat bitva o Zimohrad. Na Zimohradě se nachází velký počet hlavních postav a proto se nabízí jedna otázka. Kdo z postav přežije záplavu mrtvých a Nočního krále.


Postavy, které mají největší šanci přežít.

Začněme s postavami, které mají dle mého názoru největší šanci na přežití. Tyrion by měl být schovaný v kryptě spolu s ženami a dětmi. Je tedy velmi pravděpodobné, že se k němu mrtví ani nemusí dostat.


Sansa Stark, není nijak bojovně zdatná, a nejspíš bude na hradbách nebo na nějakém jiném chráněném místě. Navíc by bylo zajímavé sledovat jak by nakonec Sansa vedla Válku proti Cersei.


Samwell Tarly má také celkem velké šance přežít. Vzhledem k tomu, že bude také schovaný, stejně jako Tyrion.


Missandei také nebude otevřeně riskovat a tak by musel buď Zimohrad padnout, nebo by musela udělat nějakou hloupost.


Varys neboli Pavouk už přežil mnohé, a je velmi dobrý v tom kdy se schovat a kdy ne. Ani on podle mého v tomto díle nezemře.


Posledním kdo se dle mého schová a zvyšuje tak své šance na přežití, je Fialka a její syn malý Sam.

Další postavy mají svůj osud nahnutý

John Sníh sice podle mě neumře, ale rozhodně se nebude držet dál od nebezpečí. Dokonce si troufám říct, že by mohl svést souboj na drakovi. Je tedy možné že bude zraněn a snad neumře.


Arya Stark, se připravuje na bitvu již dlouho a boje se jen tak nezalekne a bude tedy ve velkém nebezpečí. Přes to si troufám říct, že opět nějakým způsobem přežije.


Drogon je aktuálně největším drakem, a tak se dle mého o sebe dokáže postarat a to i proti ledovému drakovi Nočního krále.


Sandor Clegane je jedním z nejobávanějších bojovníků, a navíc si myslím, že musí přežít aby svedl konečně boj se svým bratrem.


Tormund se bude držet v předních liniích tím jsem si jistá, na druhou stranu je to svobodný člověk, co se jen tak nezalekne, a s mrtvými již bojoval.


Jaime Lannister dle mého přežije na úkor Brienne. Nebo se pletu a bude to naopak.

Ti co se nedožijí další epizody

Šedý červ bude velet vojsku, ale rozhodně se nebude skrývat v pozadí. A protože zemře spousta neposkvrněných, troufám si říci, že jedním z nich bude právě Šedý červ.


Jorah Mormont už utekl hrobníkovi z lopaty několikrát, a utíkat donekonečna určitě nemůže.


Brienne z Tarthu je nyní rytířem. To chtěla celý život, teď jí jen chybí udržet si čest a nenechat padnout svého pána či paní.


Theon Greyjoy by měl v nastávající bitvě bránit Brandona. Což znamená, že by mohl narazit přímo na Nočního krále a řekněme si to na rovinu, Noční král dokázal jednou ranou trefit draka. Theon to bude mít opravdu těžké.


Gendry to s kladivem umí, ale žádný válečník není. Proto ani jemu nedávám mnoho šancí.


Daenerys Targaryen je jednou z postav se kterou spousta lidí počítá až do samého konce. Jenže momentálně zjistila, že muž, kterého miluje je právoplatným vládcem. To může být důvod proč by se bezhlavě mohla vrhnout do akce kterou tak úplně neodhadne.

Máme tu samozřejmě spoustu dalších postav, které se nachází na Zimohradu. Například Ser Davos Mořský, nebo zlovlk Duch. U těchto postav si popravdě nejsem jistá, a neodvažuji se ani hádat.

Tak co myslíte, kdo přežije a kdo ne?

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..