10 filmových typů pro rok 2013

275267_2

 

 

Rok 2013 nám nabídne hodně filmových novinek.

Vybrala jsem pro vás 10 pravděpodobně nejzajímavějších z nich. Každý film má něco do sebe a každý jsem vybrala z jiného důvodu. Snad se vám některý zalíbí.

 

1) Iron Man 3 – Trailer

Jako první mě napadlo, že studio Marvel připraví nevídanou podívanou stejně jako v loňském roce. Protože však letos představí 2 filmové trháky, čímž myslím filmy Iron Man 3Thor: Temný svět. Nakonec jsem se nedokázala rozhodnout na který z těchto filmů se těším více, a tak vám oba řadím na první místo.

2) Thor: Temný svět

299231_1

 

 

 

 

 

 

 

3) The Host – Trailer

Jako další film, který jsem vybrala je film The Host (Hostitel). Film podle románu Hostitel od Stephenie Meyerové. Tento film jsem vybrala hned z několika důvodů. Jednak pro to, že je to velmi zajímavý příběh, a za druhé jsem velmi zvědavá jak si s tímhle kouskem, který ve velké části příběhu řeší spíše vnitřní pocity hlavních hrdinek, které obývají jedno tělo, poradí filmaři.

4) The Heat – Trailer

Dalším filmem v pořadí je film The Heat. Tento film mě zaujal především hereckým obsazením. Melissa McCarthy (kterou většina z nás zná třeba ze seriálu Gilmorova děvčata, nebo z filmu Ženy sobě) a Sandra Bullock (která hrála například v proslulém Zrození šampióna, Slečně drsňák, nebo ve filmu Nebezpečná rychlost) mají ztvárnit dvě agentky velmi rozdílných povah a názorů. Dle mého názoru by se tento film mohl stát velmi zajímavým kouskem.

5) The Lone Ranger – Trailer

Přiznávám, že zbožňuju fantasy a dobrodružství a tudíž do tohohle tématu zapadá i můj další tip. Je jím film The Lone Ranger. Režii tohoto filmu má totiž na svých bedrech režisér Gore Verbinski, a díky němu se u tohohle filmu sešla hlavní trojice tvůrců, kteří stáli za zrozením celosvětově populární série Pirátů z Karibiku. No nevím jak vy, ale já očekávám nevšední podívanou.

6) Univerzita pro příšerky – Trailer

Samozřejmě nesmí chybět alespoň jeden animák, tenhle film jsem však vybrala pouze a jedině kvůli své zvědavosti. Studio Pixar, se totiž poslední dobou snaží převážně o pokračování svých úspěšných filmů. Bohužel jim to moc nejde, a tak doufám, že alespoň příšerky dosáhnou na slávu předchozích filmů od Pixaru.

7) Warm bodies – Trailer

Jak to tak vypadá, máme tu dalšího mrtvého hrdinu, tento hrdina je zombie a má slabost pro krásnou dívku, problém je, že ona je živá. Film Warm bodies, by měl ukázat, že zamilovat se může opravdu každý.

8) Mortal Instruments: City of Bones  – Trailer

Tento film je také točen podle knižní předlohy, a tak sem opravdu zvědavá s čím se tvůrci vytasí. Film má být totiž plný upírů, vlkodlaků, víl a démonů. Hlavní hrdinkou je mladá dívka Clary, která donedávna vůbec o nadpřirozených věcech neměla ani zdání, avšak nyní zjišťuje, že je v tom světě až po uši a musí se s tím nějak vypořádat.

9) Mládeži nepřístupno – Trailer

Chtěli jste někdy vidět své oblíbené herce v naprosto nepředvídatelných a nemyslitelných rolích, pak je tento film dělaný přímo pro vás. Ve filmu Mládeži nepřístupno uvidíte jak se někteří herci umí opravdu rozjet. (Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Uma Thurman nebo Gerard Butler)

10) Now You See Me – Trailer

Když jste někdy šli na vystoupení nějakého kouzelníka, určitě jste nečekali, že by vás na konci vystoupení odměnil penězi, a to penězi, které ve stejnou chvíli zmizeli z nejrůznějších bank. Například z Paříže. Snímek Now You See Me je však přesně o tomhle. A šikovným iluzionistům se snaží přijít na kloub i Agenti FBI.

Doufám, že vás alespoň nějaký film zaujal a tak vám zde dávám ještě rekapitulaci.

Tyto filmy již v roce 2013

1) Iron Man 3 – 02.05.2013

2) Thor: Temný svět – 07.11.2013

3) The Host – 11.04.2013

4) The Heat  – 25.04.2013

5) The Lone Ranger  – 04.07.2013

6) Univerzita pro příšerky – 20.06.2013

7) Warm bodies – prozatím bez přesného data

8) Mortal Instruments: City of Bones  – 12.09.2013

9) Mládeži nepřístupno  – 24.01.2013

10) Now You See Me  – 13.06.2013

 

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..